Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Stavebný pozemok pre podnikanie /cena s DPH, logistika, doprava, skladovanie/ Piešťany

Interné ID: 10525
Ulica: Piešťany
Obec: Piešťany
Okres: Piešťany
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - komerčné
Iné:
210 €/m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok situovaný v okrajovej časti mesta Piešťany v bezprostrednej blízkosti diaľnice D1 (BA – ZA). Jedná sa o súbor parciel o celkovej výmere cca 1,2 ha. Na základe umiestnenia sú parcely vhodné na výstavbu skladu, výrobnej haly, špedičnej firmy, či zariadenia podobného charakteru. Inžinierske siete v priamom dosahu. Parcely vyňaté z PF. Možnosť odkúpenia aj časti výmery pre potrebu Vášho podnikateľského zámeru. V tesnej blízkosti parciel sa nachádza autoservis, benzínová stanica umyvárňou a parkovisko aj pre nákladné vozidlá.

Za výhodných finančných podmienok len exkluzívne v našej R1 Reality poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, vypracovanie súdno-znaleckého posudku aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku a pod.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Celková plocha:
12000 m2
Plocha pozemku:
12000 m2
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti