Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Investícia do nehnuteľnosti je výnimočná udalosť. Preto chápeme, aké dôležité je správna realizácia celého realitného obchodu od prípravy nehnuteľnosti, propagácia a prezentácia nehnuteľnosti, obhliadky, komunikácia, predaj (právny servis, príprava rezervačných/kúpnych zmlúv) až po úspešné odovzdanie.

Prístup ku klientovi je silno proklientský s úctou a rešpektom, čo Vám môžu potvrdiť stovky našich spokojných klientov. Garantujeme, že budeme profesionálne zdatnou, serióznou a spoľahlivou oporou pri Vašom veľkolepom zámere, akou je kúpa, predaj či prenájom nehnuteľností. Napíšte nám. Zavolajte. Tím realitných maklérov R1reality je tu pre Vás.

Ponúkame služby:

sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností (byty, domy, pozemky, polyfunkčné objekty, kancelárske priestory, obchodné priestory....).

autorizované kúpne zmluvy, vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, zmlúv na prenájom nehnuteľností, návrhov na vklad na katastrálne úrady..... .

komplexné administratívno realitné služby a zabezpečenie právneho servisu spojeného s prevodom nehnuteľností (pre klientov realitnej kancelárie zadarmo)

administratívne služby pri prevode členských práv k družstevným bytom

zabezpečenie listov vlastníctva a snímkov z katastrálnej mapy

zabezpečenie vyhotovenia znaleckých posudkov na nehnuteľnosti

zabezpečenie geometrických plánov, vytýčenie hraníc pozemku

úschova kúpnej ceny prostredníctvom našej advokátskej kancelárie

hypotekárny servis, súčinnosť v spolupráci so stavebnými sporiteľňami a bankovými inštitúciami súčinnosť v spolupráci pri príjimaní hypotekárneho úveru

video prezentácia

3D virtualne priehliadky 

profesionálne fotografie pri prezentáciach nehnuteľností 

ocenenie nehnuteľností pre dedičské konanie

cenová analýza

profesionálne pôdorysy/nákresy ponúkaných nehnuteľností

homestaging, príprava nehnuteľnosti na predaj