Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Popis nehnuteľnosti

Na predaj nadštandardný rodinný dom s veľkým pozemkom, s nádhernou udržiavanou záhradou a nezvyčajným príslušenstvom, v obľúbenej obci na bývanie Borčice v blízkosti Dubnice nad Váhom. Pozemok tvorí jedinečná, udržiavaná okrasná záhrada zo vzácnymi drevinami, murovaným priestranným domčekom, ktorý dnes slúži ako sklad, kancelária, ďaľším záhradnym domčekom s posedením a krásnym kamenným krbom plus ďaĺším drevenným domčekom pre Váš relax v luxusnej výrivke. Pozemok je možnosť rozdeliť v budúcnosti k účelu ďaľšej výstavby. Ide o praktickú stavbu v tvare L. s veľkou garážou. Dom je dvojpodlažný, kde na prvom podlaží sa nachádza priestranná kuchyňa s jedálenským kútom a špajzou, plne vybavená plus priestranná vstupná hala s kúpeľnou a toaletou plus veľká obývacia izba s francúzkym oknom a prechodom na vonkajšiu terasu. Na 2 podlaží sa nachádzajú ďaľšie 3 obytné izby s centálnou kúpeľnou s rohovou vaňou, umývadlom a toaletou. Jedna izba, konkrétne nádherná klimatizovaná spálňa má vlastnú luxusnú kúpeľnu so sprchou, toaletou a umývadlom s prechodom na balkón.

Dom je napojený na všetky IS. Bezpečnosť je zabezpečená priamim napojením na bezpečnostnú službu. Energetické náklady činia cca 260,-EUR/mesiac. Na pozemok je možný vjazd autom cez veľkú el. ovládanú vstupnú bránu. Pozemok je riadne oplotený a oddelený stromoradím od seseda, čo zabezpečuje kľud a blízkosť prírody. 

Exkluzívna R1ponuka, nájdete iba v R1reality Piešťany.

Názor makléra: Luxusné a zároveň praktické prevedenie rodinného domu s veľkorysým obytným priestorom vhodné pre rodinu, či pre spojenie bývania s podnikaním. Výhodou je okrem výbornej lokality, s výbornou dostupnosťou na mesto a ďiaľnicu D1, veľkorysá dispozícia izieb s optimálnou svetelnosťou a pozemok väčšej výmery s možnosťou ďaľšej výstavby, alebo rozdelnia pozemku na dva stavebné pozemky, čo predurčuje túto nehnutelnosť aj pre zaujímavé investičné zhodnotenie. Nadštandartne udržiavaná nádherná záhrada s príslušenstvom ako je párty domček, RELAX domček s luxusnou výrivkou a ďaľším domčekom predurčuje využitie priestoru na uskutočnenie tých najtajnejších predstáv a túžob o novom bývaní.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Potrebujete na kúpu tejto nehnuteľnosti úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov nebola vykonaná, podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu predpokladáme zaradenie do energetickej triedy C.

Všetky ďalšie informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany.
R1reality- rýchla cesta k novému bývaniu!

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
1720 m2
Typ zeme:
rovina
Teritórium:
Intravilán
Úžitková plocha:
225 m2
Zastavaná plocha:
142 m2
Podlahová plocha:
225 m2
Skladová plocha:
50 m2
Stav:
pôvodný stav
Počet izieb:
5
Typ budovy:
zmiešané
Typ výbavy:
čiastočne vybavený
Balkón:
áno
Terasa:
áno
Garáž:
áno
Špajza:
áno
Sklad:
áno
Dielňa:
áno
Celková plocha:
225 m2
Plocha balkóna:
5 m2
Počet balkónov:
2
Terasa plocha:
20 m2
Počet terás:
1
Počet garáží:
1
Plocha garáže:
25 m2
Orientácia:
juhozápad
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Plyn:
áno
Kanalizácia:
áno
Voda - na pozemku:
áno
Elektrika - na pozemku:
áno
Plyn - na pozemku:
áno
Kanalizácia - na pozemku - kanalizácia:
áno
Vykurovanie - lokálne:
áno
Iné:
áno

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti