Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj pekný, udržiavaný kompletne zrekonštruovaný, bez žiadnych ďaľších investícii, 5 izb. rodinný dom vo výbornej lokalite na bývanie s výbornou občianskou vybavenosťou v kúpeľnom meste Piešťany. Tento skvelý dvojpodlažný rodinný dom sa nachádza na pozemku o veľkosti 428 m2, s užitkovou plochou do 260 m2, vhodný na kľudné rodinné bývanie alebo ako aj chalupa, v tichej časti mesta. Rodinný dom sa nachádza v individuálnej rodinnej zástavbe ako samostatne stojaci objekt s dvoma podlažiami s plochou strechou. Nehnuteľnosť je napojená na všetky IS, ako je mestská voda, elektrina, plyn, kanalizácia. Dom bol kompletne zrekonštruovaný (nové rozvody vody a kanalizácie, elektroinštalácia, plynoinštalácia, podlahy, nové ústredné kúrenie s plynovým kotlom, plastové okná s plastovým žaluzím, kuchyňa, kúpeľne a pod.. 

Exkluzívna ponuka, iba v R1reality Piešťany.

Názor makléra: Samostatne stojaci rodinný dom vo výbornom technickom a čistom stave, ako nový, bez žiadnych ďaľších investícii, vo výbornej lokalite na bývanie. Dobrý susedia, veľmi príjemné bývanie. Možnosť využitia domu na dvojgeneračné bývanie (v obidvoch podlažiach pekná kuchyňa) s dobrou dispozíciou a dostatkom izieb.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní
4. kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti (obhliadky, prezentáciu nehnuteľnosti, inzerciu... atď.)

Za výhodných finančných podmienok len exkluzívne v našej R1 Reality poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, vypracovanie súdno-znaleckého posudku aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku a pod.
Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy B.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality.
R1reality ...cesta k novému bývaniu

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
428 m2
Typ zeme:
rovina
Teritórium:
Intravilán
Úžitková plocha:
260 m2
Zastavaná plocha:
140 m2
Podlahová plocha:
260 m2
Stav:
úplne prerobený
Typ budovy:
tehla
Terasa:
áno
Garáž:
áno
Verejné parkovanie:
áno
Špajza:
áno
Sklad:
áno
Dielňa:
áno
Rok výstavby:
1980
Celková plocha:
260 m2
Počet garáží:
1
Počet vonkajších parkovacích miest:
1
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Plyn:
áno
Kanalizácia:
áno
Voda - na pozemku:
áno
Elektrika - na pozemku:
áno
Plyn - na pozemku:
áno
Kanalizácia - na pozemku - kanalizácia:
áno
Vykurovanie - lokálne:
áno
Iné:
áno

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti