Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Rodinný dom v obci Sokolovce pri Piešťanoch

Interné ID: 01022024
Ulica: Hlohovecká
Obec: Sokolovce
Okres: Piešťany
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
180 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj 6 izbový rodinný dom s obrovským potenciálom na vlastné prerobenie, zmodernizovanie v centralnej obytnej zóne obce Sokolovce, len 10 min. od kúpeľného mesta Piešťany a od mesta Hlohovec.
Jedná sa o praktický dom, v tvare kocky, so zastavanou plochou 120 m2, úžitkovou plochou 220 m2, na veľkom pozemku o výmere 751 m2. Dom disponuje 4 spálňami, priestrannou obývacou izbou, privítacou izbou a s izbou s priamym vstupom na balkón, jedálňou so zariadenou kuchyňou a praktickým príslušenstvom ako je pivničné priestory. Dom ponúka komfortnú, samostatnú, veľkú kúpeľnu s umývadlom, vaňou a toaletou. 
Po otvorení vstupných dverí Vás privíta vstupná chodba z ktorej sa dostanete priamo do najväčšej obývacej izby pre Vaše stretnutia s rodinou, alebo priateľmi a oddelenou veľkou kuchyňou (možnosť prepojiť s obývacou izbou) a s priamym vstupom von na terasu/dvor.
Dom sa predáva v pôvodnom stave a je napojený na IS ako je vodovod, elektrika, plyn (vlastné plynové kúrenie), vlastný septik. Nehnuteľnosť je čiastočne podpivničená.

Exkluzívna ponuka, najdete iba v R1reality Piešťany.

Dom je prakticky osadený na pozemku, kde z vonku je široký vjazd na dvor pre autá a v príjemnom prostredí. K dobrému pocitu prispievaja celkom pekný pozemok aj s malou stavbou pre Vaše majstrovanie alebo chovanie ekologického hospodárstva. V exteriérovej časti domu sa nachádza aj privátne miesto pre Vaše auto.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bola vykonaná v zmysle zákona, daná nehnuteľnosť bola zaradená do energetickej triedy C-D.

Tento dom je ako predurčený na pohodlné rodinné bývanie v peknom, príjemnom prostredí v centrálnej polohe obce s výhodami civilizácie a dostupnosti, ktorú poskytuje táto obytná štvrť obce Sokolovce a tesná blízkosť svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany a taktiež dobre dostupná lokalita smer Hlohovec.
Zamilujete si ho aj ako víkendové sídlo pre Váš aktívny oddych či stretnutia s rodinou a obchodnými partnermi v tesnej blízkosti 10 min. autom, jedinečnej rekreačnej zóne chránenej krajinnej oblasti Sĺňava: pod úpätím Považského Inovca, kde nájdete zázemie pre široké športové vyžitie (vodné športy, jachting, vodné lyžovanie, rybolov, prechádzky, in-line, cyklistika, turistika, beh,... ). Len pár km Vás bude deliť od jedinečnej 12 km dlhej cyklotrasy ľahkej obtiažnosti - kolokruh Sĺňava s útulnými pobrežnými "krčmičkami", vynikajúcou reštauráciou Tri Groše, s priamym prepojením na cyklotrasu "mestský okruh" až do Trenčína. 

Zistite si u nás o tejto lokalite všetko a rezervujte svoj termín na obhliadku ešte dnes.
Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok  poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany.
Radi Vám zorganizujeme obhliadku tejto parádnej nehnuteľnosti, zavolajte nám už dnes: 00948 119 119
R1reality ...exkluzívna rýchla cesta k novému bývaniu.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha predzáhradky:
199 m2
Plocha pozemku:
751 m2
Typ zeme:
rovina
Teritórium:
Intravilán
Úžitková plocha:
199 m2
Zastavaná plocha:
226 m2
Podlahová plocha:
220 m2
Skladová plocha:
20 m2
Stav:
pôvodný stav
Typ budovy:
zmiešané
Balkón:
áno
Loggia:
áno
Terasa:
áno
Pivnica:
áno
Verejné parkovanie:
áno
Špajza:
áno
Sklad:
áno
Dielňa:
áno
Rok výstavby:
1966
Počet poschodí od prízemia vyššie:
1
Celková plocha:
199 m2
Počet balkónov:
2
Počet terás:
1
Počet pivníc:
1
Počet vonkajších parkovacích miest:
2
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Plyn:
áno
Voda - na pozemku:
áno
Elektrika - na pozemku:
áno
Plyn - na pozemku:
áno
Vykurovanie - lokálne:
áno
Iné:
áno

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti