Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj priestranný 6 izbový rodinný dom, typu bungalov v novovzniknutej štvrti "Nové Sokolovce 2" v obci Sokolovce, len 10 min. od kúpeľného mesta Piešťany a od mesta Hlohovec.
Jedná sa o praktický dom, typ bungalov, so zastavanou plochou 319 m2, úžitkovou plochou 228 m2, na veľkom pozemku v novej štvrti o výmere 668 m2. Dom disponuje 4 spálňami, priestrannou obývacou izbou a privítacou peknou izbou s priamym vstupom na terasu, jedálňou, so zariadenou kuchyňou a praktickým príslušenstvom ako je technická miestnosť. Dom ponúka komfortné samostatné kúpeľne ku každej izbe s umývadlom,sprchovým kútom a toaletou. (možné prerobiť na šatník).
Po otvorení vstupných dverí Vás privíta vstupná chodba, kde určite nájdete miesto na šatník a z ktorej sa dostanete priamo do najväčšej obývacej izby s maximálne komfortnou sedacou súpravou pre vaše stretnutia s rodinou, alebo priateľmi.
Dom disponuje nadštandardnými technickými a zariaďovacími prvkami: klimatizáciami do každej izby, vonkajšie a vnútorne žalúzia, sklenenými veľkoplošnými oknami v obývacej izbe, čo vytvára fantastické spojenie a zdôraznenie priestoru v dennom svetle a spojenie s vonkajšou terasou a prechodom do druhej samostatnej uvítacej, alebo druhej obývacej izby..

Exkluzívna ponuka, najdete iba v R1reality Piešťany.

Dom je osadený v príjemnom novom prostredí. K dobrému pocitu prispievajú okolité novopostavené rodinné domy, s novou prístupovou cestou a veľkoryso riešenej slnečnej terasy o rozlohe do 50 m2, ktorá je čiastočne zastrešená markízou. V exteriérovej časti domu sa nachádza aj privátne miesto pre Vaše auto.

Dom je výnimočne slnečný vďaka optimálnej orientácii na všetky svetové strany. Keďže ide o nový dom v novej štvrti neďaleko kúpeľného mesta, dom poskytuje vyšší štandard bývania: priestranné izby, veľké presklené plochy, použité kvalitné stavebné materiály, podlahy a obklady od overených a kvalitných dodávateľov. Dom je napojený na elektriku, obecnú vodu, okrem kanalizácie, kde je už pre dom vybudovaný septik. 

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bola vykonaná v zmysle zákona, daná nehnuteľnosť bola zaradená do energetickej triedy B-C.

Tento dom je ako predurčený na pohodlné rodinné bývanie v peknom, tichom prostredí s výhodami civilizácie a dostupnosti, ktorú poskytuje táto nová obytná štvrť obce Sokolovce a tesná blízkosť svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany a taktiež dobre dostupná lokalita smer Hlohovec.
Zamilujete si ho aj ako víkendové sídlo pre Váš aktívny oddych či stretnutia s rodinou a obchodnými partnermi v tesnej blízkosti 10 min. autom, jedinečnej rekreačnej zóne chránenej krajinnej oblasti Sĺňava: pod úpätím Považského Inovca, kde nájdete zázemie pre široké športové vyžitie (vodné športy, jachting, vodné lyžovanie, rybolov, prechádzky, in-line, cyklistika, turistika, beh,... ). Len pár km Vás bude deliť od jedinečnej 12 km dlhej cyklotrasy ľahkej obtiažnosti - kolokruh Sĺňava s útulnými pobrežnými "krčmičkami", vynikajúcou reštauráciou Tri Groše, s priamym prepojením na cyklotrasu "mestský okruh" až do Trenčína. 

Zistite si u nás o tejto lokalite všetko a rezervujte svoj termín na obhliadku ešte dnes.
Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok  poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany.
Radi Vám zorganizujeme obhliadku tejto parádnej nehnuteľnosti, zavolajte nám už dnes: 00948 119 119
R1reality ...exkluzívna rýchla cesta k novému bývaniu.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
319 m2
Úžitková plocha:
228 m2
Plocha pozemku:
668 m2
Zastavaná plocha:
319 m2
Podlahová plocha:
290 m2
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
6
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
4
Klimatizácia:
áno
Káblová televízia:
áno
El. napätie:
230V
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Voda:
verejný vodovod
Zariadenie:
čiastočne
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
septik
Plyn:
nie
Internet:
áno - iné pripojenie
Materiál:
tehla
Zateplený objekt:
áno
Terasa:
áno
Terasa plocha:
50 m2
Vykurovanie:
vlastné - elektrické
Pivnica:
nie

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti