Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Nebytový, obchodný priestor A111 BlueWave Riverside Piešťany

Interné ID: NP A 111
Ulica: Banka
Mestská časť: Lodenica
Obec: Piešťany
Okres: Piešťany
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Obchodné priestory
Iné:
144 000 €
s DPH

Popis nehnuteľnosti

Na predaj lukratívny nebytový priestor v exkluzívnom novom projekte v kúpeľnom meste Piešťany, BlueWave Riverside Piešťany.

Výmera priestoru: 51 m2, prízemie. Priestor má vchod od príjazdovej cesty k rezortu s výkladom, možnosť parkovania v bezprostrednej blízkosti. Priestor pozostáva z jednej miestnosti výmery 41,2 m2, skladu výmery 8,0 m2 a hygienického zázemia s WC výmery 2,22 m2. Vybavenie nebytového priestoru: holopriestor. Možnosť vybavenia do štandardu podľa individuálnej dohody.

Blue Wave Reverside je rezort predurčený na jedinečné bývanie v prírodnom prostredí s výhodami civilizácie, ktoré poskytuje toto lukratívne miesto pri svetoznámom kúpeľnom meste Piešťany. Zamilujete si ho ako víkendové sídlo pre Váš aktívny oddych či stretnutia s rodinou a obchodnými partnermi v jedinečnej rekreačnej zóne chránenej krajinnej oblasti Sĺňava: na nábreží rieky Váh a jazera Sĺňava pod úpätím Považského Inovca, kde nájdete zázemie pre široké športové vyžitie (vodné športy, jachting, vodné lyžovanie, rybolov, prechádzky, in-line, cyklistika, turistika, beh, bežkovanie...). Blue Wave Riverside je priamo napojený na jedinečnú 12 km dlhú cyklotrasu ľahkej obtiažnosti - Kolokruh Sĺňava s útulnými pobrežnými "krčmičkami", s priamym prepojením na cyklotrasu "mestský okruh", alebo priamo na cyklotrasu až do Trenčína a cca 15 minút chôdze po nábreží Váhu od centra mesta a 15 minút chôdze na Kúpeľný ostrov, kde okrem celoročných kúpeľných služieb je aj možnosť golfového vyžitia.

Máte záujem o byt, priestor, alebo apartmán v tomto jedinečnom, skvelom projekte, na tom najlepšom mieste, v objatí prírody, neďaleko svetoznámych kúpeľov a mesta Piešťany? Nepremeškajte príležitosť: ide o jediný nebytový priestor v danom rezorte!

Kontaktujte priamo výhradného predajcu projektu Blue Wave Riverside Piešťany  R1reality. Maklér projektu Mgr. Jana Pernischová Vám poskytne všetky informácie dôležité pre Vaše dobré rozhodnutie. 

R1reality...Exkluzívny partner pre predaj bytov a apartmánov Blue Wave Riverside Sĺňava Piešťany.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
51.51 m2
Úžitková plocha:
51.51 m2
Zateplený objekt:
áno
Kúpeľňa:
áno
Počet podlaží:
7
Počet izieb:
1
Balkón:
nie
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
1
Výťah:
áno
Energetický certifikát:
B
Káblová televízia:
áno
El. napätie:
230V
Parkovanie:
verejné
Voda:
verejný vodovod
Zariadenie:
nezariadený
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Internet:
áno - iné pripojenie
Materiál:
Zmiešané
Zateplený objekt:
áno
Terasa:
nie
Vykurovanie:
áno
Pivnica:
nie

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti