Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Nový 2-izbový apartmán, A12 Blue Wave Riverside Piešťany

Interné ID: AP A12
Ulica: Banka
Mestská časť: Lodenica
Obec: Piešťany
Okres: Piešťany
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 2-izbový byt
Predané

Popis nehnuteľnosti

Na predaj 2-izbový apartmán A12 v komplet štandardnom vyhotovení o veľkosti až 63,50 m2, v novom projekte Blue Wave Riverside Piešťany.

Výmera apartmánu: 63,50 m2, Terasa: 15,40 m2, Počet izieb: 2, Podlažie: 2., Poschodie 1..

Dostupnosť: PREDANÉ

Táto jedinečná nehnuteľnosť je predurčená na jedinečné bývanie v prírodnom prostredí s výhodami civilizácie, ktoré poskytuje toto nové lukratívne obytné miesto vo svetoznámom kúpeľnom meste Piešťany a obce Banka. Zamilujete si ho aj ako víkendové sídlo pre Váš aktívny oddych či stretnutia s rodinou a obchodnými partnermi v jedinečnej rekreačnej zóne chránenej krajinnej oblasti Sĺňava: hneď vedľa rieky Váh a jazera Sĺňava pod úpätím Považského Inovca, kde nájdete zázemie pre široké športové vyžitie (vodné športy, jachting, vodné lyžovanie, rybolov, prechádzky, in-line, cyklistika, turistika, beh, bežkovanie... ). Blue Wave Riverside je priamo napojený na jedinečnú 12 km dlhú cyklotrasu ľahkej obtiažnosti - Kolokruh Sĺňava s útulnými pobrežnými "krčmičkami", s priamym prepojením na cyklotrasu "mestský okruh", alebo priamo na cyklotrasu až do Trenčína a cca 15 minút chôdze po nábreží Váhu od centra mesta a 15 minút chôdze na Kúpeľný ostrov, kde okrem celoročných kúpeľných služieb je aj možnosť golfového vyžitia.

Súčasťou každého bytu, alebo apartmánu je buď predzáhradka, balkón či terasa, všetky byty sú orientované na  juhozápad, na rieku Váh a na jazero Sĺňava. Nabúdacia cena obsahuje už štandardné vybavenie ako sú podlahy, dvere, zárubne, vybavenie kúpeľne/toalety so sanitou a obkladačkami, plus, len pre majiteľov tejto nehnuteľnosti, bazén!

V cene taktiež 1 parkovné miesto!

Máte záujem o byt, alebo apartmán v tomto jedinečnom, skvelom projekte, na tom najlepšom mieste, v objatí prírody v blízkosti svetoznámich kúpeľov a mesta Piešťany.

Volajte priamo predajcu projektu Blue Wave Riverside Piešťany p. Mgr. Janu Pernischovú - tel. číslo: 0915 119 114

R1reality...Exkluzivny partner pre predaj bytov a apartmánov Blue Wave Riverside Sĺňava Piešťany.

Vlastnosti

Status:
predané
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
63.5 m2
Úžitková plocha:
63.5 m2
Typ poschodia:
zvýšené prízemie
Poschodie:
1
Počet podlaží:
7
Počet izieb:
2
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
1
Výťah:
áno
Energetický certifikát:
B
Káblová televízia:
áno
El. napätie:
230V
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Voda:
verejný vodovod
Zariadenie:
nezariadený
Inžinierske siete:
áno
Internet:
áno - iné pripojenie
Materiál:
Zmiešané
Zateplený objekt:
áno
Terasa:
áno - 1
Terasa plocha:
15.4 m2
Vykurovanie:
áno
Pivnica:
nie
Pivnica plocha:
4,10 m2

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti