Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám jedinečný rodinný dom v tichom prostredí malebnej obce Očkov, 13 km od kúpeľného mesta Piešťay. Jedná sa o kvalitnú stavbu po kompletnej rekonštrukcii, pričom vznikla prestavbou a dostavbou pôvodnej budovy. Objekt je dvojpodlažný, úžitková plocha činí 250 m2, dispozične vhodne členený:
Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, s privítacou veľkou miestnosťou spojenou voľne s kuchynským priestorom, 3 x obytná izba, technická miestnosť plus 3 x technické miestnosti, dve kúpeľne. Všetky kúpeľne prešli komplexnou rekonštrukciou. V technickej miestnosti sa nachádza aj pivničný priestor.

Na 2 NP nájdete galériu schodiska, priestrannú obývaciu izbu, pracovňu a nádhernú spálňu. V strede obývacej izby a spálne sa nachádza pekná, nová kúpeľňa s veľkou rohovou vaňou. Dom je vo výbornom stave, posledná, veľká obnova bola dokončená v roku 2015, nové rozvody, omietky, drevenné podlahy, nádherné interiérové stropy a drevenné preklady z masívu v celom objekte a pod. Dom je pripojený na elektriku, plyn, na vlastnú studňu s vlastnou čističkou. Na hranici pozemku je (obecný vodovod, kanalizácia), vykurovanie vlastným plynovým kotlom. Dom je výnimočne teplý a svetlý.
K domu patrí rozľahlá, okrasná záhrada, kompletne oplotená situovaná pred domom. 

Názor makléra: Jedinečná nehnuteľnosť pre klienta, ktorý hľadá veľkorysý obytný priestor: vzhľadom na výborný stav a rozľahlý, pekný pozemok s možnosťou a dostatkom parkovacích možností je objekt výnimočne vhodný pre veľkú rodinu, alebo na podnikateľské využitie ( sídlo firmy či výrobnej prevádzky, gastro prevádzka, penzión, stacionár, materská škôlka a pod.). Benefitom sú nádherne stropné drevené uloženia, ktoré dodávajú domu osobité čaro a atmosféru pohody bývania.
Exkluzívna nehnuteľnosť, nájdete iba v R1reality .

Radi Vám zabezpečíme obhliadku danej nehnuteľnosti, zavolajte nám už dnes.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. odmenu realitnej kancelárie + kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu a úspešnému podnikaniu.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
250 m2
Úžitková plocha:
250 m2
Plocha pozemku:
540 m2
Zastavaná plocha:
150 m2
Podlahová plocha:
250 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
7
Balkón:
nie
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
El. napätie:
230V
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Voda:
studňa
Zariadenie:
nezariadený
Garáž:
nie
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
ČOV
Plyn:
áno
Materiál:
Zmiešané
Terasa:
áno
Vykurovanie:
vlastné - plyn
Pivnica:
áno

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti