Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Stavebné pozemky pre novú obytnú štvrť, 25 855 m2, k.ú.Moravany nad Váhom

Interné ID: 141022
Ulica: Severná
Obec: Moravany nad Váhom
Okres: Piešťany
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - pre rodinné domy
40 €/m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj zaujímavý pozemok pre výstavbu rodinných domov na severnom okraji obce Moravany nad Váhom. Ide o dve susediace parcely operátu KN-C, typu Orná pôda, spoločnej výmery 25 855 m2 (zatiaľ bez rozparcelovania, predaj len oboch ucelených celkov). Pozemok je situovaný mimo zastavaného územia,  podľa územného plánu obce sú predmetné parcely riešené ako plochy rodinných domov, doplnkové využitie ako plochy bytových domov. Z oboch strán je možný prístup z obecných komunikácií. IS na hranici pozemku. Vhodné pre developerský zámer - výstavbu novej obytnej štvrte v pokračovaní jestvujúcej zástavby. Vysporiadané vlastníctvo, bez tiarch.

Exkluzívna ponuka, nájdete iba v R1reality. Zavolajte nám a dohodnite si obhliadku už dnes.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, vrátane provízie 
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok  poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, posudky aj pre účely dedičského konania, zriadenie studne, vypracovanie hydrogeologického posudku a pod.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
25855 m2
Plocha pozemku:
25855 m2
Inžinierske siete:
blízko

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti