Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj 9 izbový rodinný dom v obci Sokolovce v blízkosti kúpeľného mesta Piešťany. Ide o stavbu štvorcového pôdorysu, osadenom na peknom pozemku celkovej výmery 855 m2, zastavaná plocha a nádvoria so zahradným domčekom činí 188 m2, úžitková plocha celého rodinného domu je 299 m2 (1. NP, 2 NP a 3 prízemné podlažie). 

Dom pozostáva zo 9 obytných miestností, kde na každom podlaží sa nachádza samostatná bytová jednotka: na prízemnom podlaží sú situované tri izby a príslušenstvo (chodba, kuchyňa, 1x kúpeľa, samostatné WC, potencialna garáž), v stave holobyt. Na 1 NP sa nachádzajú 3 obytné miestnosti po rekonštrukcii (veľkorysá obývacia izba prepojená s kuchyňou + 2 spálne), príslušenstvo tvorí 1 x kúpeľňa s WC, technická miestnosť, 1 x predpríprava na balkón, do bytu je samostatný prístup z centrálnej galéria schodiska. Prźemný byt a byt na 1 podlaží má spolu samostatné kúrenie zabezpečené plynovým kotlom. Na 2 NP sa nachádzajú 3 obytné miestnosti (obývacia izba, samostatná kuchyňa + 2 spálne), príslušenstvo tvorí 1 x kúpeľňa s WC, technická miestnosť, 1 x predpríprava na balkón, kde je samostatný prístup taktiež z centrálnej galéria schodiska. Byt 2 podlaží má bytová jednotka samostatné kúrenie zabezpečené plynovým kotlom. odkanalizovanie rodinného domu je do vlastného septiku. Okná sú plastové.

Dom je osadený v prednej časti pozemku s dostatočným miestom na okrasnú predzáhradku, ďalej disponuje okrasnou a úžitkovou záhradou.

Parkovanie je riešené vnútorným parkovacím miestom pre 4 vozidlá v nádvorí domu a stavebnými prípravami na autoprístešok. Samozrejmosťou je existencia inžinierskych sietí ako sú elektrika, mestský vodovod, plyn (vlastné plynové kúrenie). 

Exkluzívna ponuka, nájdete iba v R1reality Slovensko.

Názor makléra: Priestranný rodinný dom s veľkým potenciálom, v príjemnom klasickom vyhotovení troch podlaží, s veľkorysými obytnými priestormi. Ideálna pre pohodlné bývanie väčšej rodiny, či spojenie podnikania s bývaním, či dvojgeneračné bývanie. Výhodou je samostatné kúrenie pre 1-2 a 3 podlažie so samostatným prívodom elektriky. Benefitom je situovanie nehnuteľnosti v obci v blízkosti kúpeľného mesta Piešťany a mesta Hlohovec.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu R1reality
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní 

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy C.
Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality.
R1reality  ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
290 m2
Úžitková plocha:
290 m2
Plocha pozemku:
855 m2
Podlahová plocha:
290 m2
Počet podlaží:
3
Počet izieb:
9
Balkón:
áno - 2
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
3
Energetický certifikát:
B
Klimatizácia:
nie
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Voda:
verejný vodovod
Krb:
nie
Zariadenie:
čiastočne
Garáž:
nie
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
nie
Plyn:
áno
Internet:
áno - iné pripojenie
Materiál:
Zmiešané
Zateplený objekt:
nie
Vykurovanie:
vlastné - plyn
Pivnica:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

R1reality

R1reality

Call centrum

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti