Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Pozemok 778/1 Sokolovce pri Piešťanoch

Interné ID: 12479267
Ulica: Sokolovce
Obec: Sokolovce
Okres: Piešťany
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - bytová výstavba
Iné:
77 022 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok typ pozemku záhrady, intravilán obce, výmery 778 m2 , nachádzajúci sa v novej vilovej štvrti obce Sokolovce. Typ pozemku: Záhrada, intravilán, v súlade s územným plánom obce vhodný pre výstavbu rodinných domov, v pokračovaní existujúcej novej zástavby. Inžinierske siete: elektrická prípojka, vodovod pri pozemku. 
Názor makléra : Sympatický, čistý, rožný potenciálny stavebný pozemok optimálnej výmery v pokojnom prostredí, mimo hlavnej cesty, vhodný pre výstavbu rodinného domu za dostupnú cenu.

Exkluzívna ponuka iba v R1reality, zavolajte nám a dohodnite si obhliadku už dnes.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu R1reality
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodných finančných podmienok poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, vypracovanie súdno-znaleckého posudku aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku a pod.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
778 m2
Plocha pozemku:
778 m2
El. napätie:
230V
Inžinierske siete:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

R1reality

R1reality

maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Tu bude po dodaní doplnený Váš text. Použili sme tento ilustračný, aby ste získali predstavu o tom, ako bude text na Vašej web stránke vyzerať. Po jeho dodaní bude ilustračný text vymenený za Vami dodaný. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť s tvorbou aj obsahovej časti web stránky. Stačí nás v prípade záujmu kontaktovať.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti