Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

INVESTIČNÝ POZEMOK S VEĽKÝM POTENCIÁLOM / 6343 m2 / Nové Sokolovce

Interné ID: 1427525
Ulica: Sokolovce
Obec: Sokolovce
Okres: Piešťany
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - bytová výstavba
Iné:
37 €/m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na kúpu pozemok o veľkosti 6343 m2 s veľkým potenciálom v novej obytnej zóne obce Sokolovce " Nové Sokolovce ".
Uvedený pozemok v obci Sokolovce je podľa schváleného a platného územného plánu obce určený pre výstavbu rodinných domov (bývanie v RD).

Tento pozemok je ako stvorený na pohodlné rodinné bývanie v prostredí s výhodami civilizácie a dostupnosti, ktorú poskytuje táto nová obytná štvrť obce Sokolovce a tesná blízkosť svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany a taktiež dobre dostupná lokalita smer Hlohovec.
Zamilujete si toto miesto, miesto vhodné na výstavbu rodinných domov, kde nájdete buď domy ako víkendové sídlo pre Váš aktívny oddych či stretnutia s rodinou a obchodnými partnermi v tesnej blízkosti 5 min. autom, jedinečnej rekreačnej zóne chránenej krajinnej oblasti Sĺňava: pod úpätím Považského Inovca, kde nájdete zázemie pre široké športové vyžitie (vodné športy, jachting, vodné lyžovanie, rybolov, prechádzky, in-line, cyklistika, turistika, beh,...). Len 3 km Vás bude deliť od jedinečnej 12 km dlhej cyklotrasy ľahkej obtiažnosti - kolokruh Sĺňava s útulnými pobrežnými "krčmičkami", vynikajúcou reštauráciou Tri Groše, s priamym prepojením na cyklotrasu "mestský okruh" až do Trenčína.

Zistite si u nás o tejto lokalite všetko a rezervujte svoj termín na obhliadku ešte dnes.

Exkluzívne, iba v R1reality Piešťany.
R1reality... rýchla cesta k novému bývaniu.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
6343 m2
Plocha pozemku:
6343 m2
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
nie

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti